Gang Świeżaków z AliExpress

Gang Słodziaków i Świeżaki na Aliexpress

O co chodzi ze Świeżakami oraz Słodziakami?

Klienci sklepów Biedronka zachwyceni byli akcją związaną ze zbieraniem punktów, a następnie wymienianiem ich na różnego rodzaju pluszaki. Wszystko rozpoczęło się od Gangu Świeżaków, który w miły sposób zachęcił konsumentów do zrobienia zakupów w Biedronce. Warunkiem otrzymania jednej z dziesięciu różnych jest zebranie 60 punktów za zakupy. Mając 40 punktów można było zakupić pluszaka w cenie 19,99 zł. Szał związany z zakupami oraz zdobywaniem cennych naklejek przeniósł się również do internetu, gdzie zwykle młodzi internauci w żartobliwy sposób komentowali zachowania niektórych konsumentów. Następnym świetnym pomysłem sklepu Biedronka było wypuszczenie na rynek Gangu Słodziaków, które zostały bardzo dobrze przyjęte i miło zapamiętane przez klientów. 

Czym są Słodziaki oraz Świeżaki? 

Najprościej mówiąc, są to pluszaki, którym nadano urocze imiona i stworzono je w taki sposób, aby miały zachęcić konsumentów do walki o nie. Zabieg ten zdecydowanie udał się producentom. Nazwy Świeżaków to zwykłe, polskie imiona. Przykładem może być tutaj Borówka Basia lub Groszek Grześ. Koncepcja Słodziaków jest odrobinkę odmienna. Trafia ona bardziej do dzieci z powodu pojawienia się małych, uroczych zwierzątek, które można uzyskać za punkty. Gang Słodziaków zrobił ogromną furorę, a najpopularniejszymi bohaterami całego zajścia są: Lisek Lucuś i Borsuk Bartek. 

Gang słodziaków – druga, ogromna fala zakupów

Wszyscy wiemy o tym, że sklepy Biedronka mają naprawdę dobre promocje i niskie ceny. Wiele osób robi tam codzienne zakupy. Jednakże, kiedy zaprezentowano nam drugi Gang pluszaków, po raz kolejny rozpoczęło się istne szaleństwo. Maskotki błyskawicznie znikały ze sklepów, a osoby mające wystarczającą ilość punktów czuły się oszukane nie mogąc odebrać swojej oczekiwanej nagrody. W takim wypadku na ratunek przyszło znane Aliexpress. Jest to chiński sklep internetowy oferujący prawie wszystko, o czym możemy sobie zamarzyć. 

Witrynę zaczęły zalewać aukcje oferujące zarówno maskotki z Gangu Słodziaków jak i Świeżaków. Wielu sprzedawców wzbogaciło się oferując maskotki w konkurencyjnej cenie. 

Jak znaleźć na poszukiwane maskotki na Aliexpress?

Najprościej jest wyszukiwać pełnych fraz, np: „świeżaki aliexpress” lub „słodziaki aliexpress”. Ewentualnie, jeśli algorytm chińskiej witryny szwankuje, warto wyszukać: „aliexpress maskotki warzywa”. Naszym oczom ukaże się wiele interesujących aukcji, lecz nie dajmy się oszukać!

Zwracajmy uwagę na opinię innych kupujących oraz ewentualne, realistyczne zdjęcia produktów. Często poprzez niewiedzę zachodni konsumenci otrzymują towar zupełnie niezgodny z opisem, lecz zwrot zupełnie się im nie opłaca, dlatego pozostają sami z tzw. „bublem”. Poniżej wymienione aukcje są sprawdzone pod kątem sprawnej wysyłki, dobrej jakości oraz pozytywnych opinii innych konsumentów. 

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jaki dron z AliExpress kupić? Przegląd tanich, chińskich dronów

Jaki dron do 3000 zł?