Jaki dron z AliExpress kupić? Przegląd tanich, chińskich dronów

Za niedługo nadejdzie lato. Pomimo pandemii, turystyka w naszym kraju bije rekordy popularności. Może, żeby pozostać bezpiecznym warto pomyśleć o dronie, dzięki któremu możemy nagrywać piękne panoramy okolicy, z podniebnej perspektywy? Najlepiej i najbezpieczniej będzie zainwestować w coś, co nie kosztuje za dużo, a dobrze działa. Jeżeli tu jesteś to pewnie zastanawiasz się jaki dron z Aliexpress będzie dobry. W tym artykule znajdziesz tanie, chińskie drony, z których będziesz zadowolony.

Dron z AliExpress - JINHENG Mini Drone XT6

1. JINHENG Mini Drone XT6

Na początek najlepsza propozycja według ocen na stronie Aliexpress. Ten dron posiada kamerę Full HD. Jest składany z kamerą Wi-Fi, do zestawu również jest dołączony pilot. Jinheng stworzył urządzenie, które możesz oddalić od siebie na około 150 metrów. Jest to idealny początek dla fanów dronów z kamerą oraz może być to ciekawy prezent dla dziecka na różne okazje.

Dron AliExpress - XKJ L900PRO GPS Drone

2. XKJ L900PRO GPS Drone

Jeżeli masz trochę większy budżet, to już wiesz jakiego drona kupić. L900PRO jest wielkości ludzkiej dłoni, składa się oraz jest mobilny, dzięki którym możesz brać go na długie podróże. Dron posiada również podwójny elektrycznie regulowany aparat z 40 MP, który oferuje nagrywanie obrazu w jakości 4K. Quadkopter posiada cztery silniki bezszczotkowe 1503, które umożliwiają płynne i komfortowe latanie. Przez baterię z pojemnością 2200mAh, oferuje on aż pół godziny zabawy. Jest to idealny wybór dla bardziej zaawansowanych użytkowników dronów.

Dron z chin S608pro GPS Drone

3. S608pro GPS Drone

Z jeszcze większym budżetem można sięgnąć po ten wybór. Posiada on technologię 6K HD Video Recording, dzięki któremu obraz jest bardzo wyraźny, a krajobrazy które będziemy nagrywać będą jeszcze lepsze. Jego bateria jest lepsza od poprzednika, a jego zasięg wynosi aż 3000 metrów! Jest to dobry dron, dla prawdziwych weteranów podniebnych podróży.

Dron z AliExpress JIMITU Warkot dron FPV UAV z ESC

4. JIMITU Warkot dron FPV UAV z ESC

Dron posiada 2-osiowy Gimbal, dzięki któremu kamera w dronie jest obracalna o 180 stopni, co odróżnia go od innych urządzeń. Poza tym ma standardowe parametry – 300 metrów zasięgu, 25 minut działania, idealny początek dla nowicjuszy.

Dron z AliExpress V4 Rc Drone

5. V4 Rc Drone

Idealny balans, jeżeli chodzi o to jakiego drona wybrać. Ten jest idealny dla kogoś kto miał już styczność z latającymi urządzeniami. Posiada kamerę 4K HD oraz kamerę, która obraca się w 90 stopniach.

Dron z AliExpress RC Drone UAV

6. RC Drone UAV

JIMITU po raz kolejny pojawia się na liście, ale to nic dziwnego, bo to główny dyspozytor dronów na chińskim rynku. Dron może się od ciebie oddalić na 100 metrów, a lot może trwać aż 25 minut. 4K Ultra HD sprawi, że każdy widok będzie dla ciebie niesamowity.

Dron z AliExpress SNAPTAIN SPE500MQ

7. SNAPTAIN SPE500MQ

Ten dron wyróżnia się tym, że ma kontrolę gestów. Dzięki temu kiedy pokażesz „znak pokoju” lub pokażesz otwartą dłoń do kamery, aparat zrobi ci zdjęcie lub zacznie nagrywać. Kamera ma obrót jedynie 40 stopni, a bateria wytrzymuje około 20 minut. Jakość też jest niczego sobie, bo Full HD – to jest dobry dron.

Dron z AliExpress e88 Pro RC Drone Quadrocopter

8. e88 Pro RC Drone Quadrocopter

Headlessness mode umożliwia kompletne ignorowanie wiatru, dzięki któremu nie musimy martwić się tym jak wpłynie na kierunek naszego drona. Polecisz nim przez kwadrans, a odległość na którą może się oddalić to ponad 200 metrów.

Dron z AliExpress JEALSENZ Mini Dron

9. JEALSENZ Mini Dron

Ten mini dron może być kontrolowany przez telefon. Ma wbudowaną kamerę 4K, a sam aparat obróci się nawet o 110 stopni. Polatamy nim nawet 15 minut, a do drona możemy się podłączyć za pomocą WiFi.

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Gang Słodziaków i Świeżaki na Aliexpress

Jaki dron do 3000 zł?