Maseczki antywirusowe dla prawdziwych złoczyńców

Śmieszne maseczki antywirusowe z AliExpress

W całym globalnym zamieszaniu, jakie wywołała pandemia koronawirusa trudno jest znaleźć wiele pozytywów. Przymus noszenia maseczek wcale nie oznacza jednak, że na ulicach miast widzieć będziemy jedynie setki takich samych maseczek chirurgicznych. W internecie zapanował prawdziwy bum na finezyjne i zabawne maseczki ochronne antywirusowe. Dlatego też znajdziemy cały zestaw maseczek na AliExpress, które spodobają się najmłodszym i starszym! Maseczki z Chin potrafią być naprawdę kolorowe i barwne – wybierzcie wzór dla siebie już dziś.

Maseczki antywirusowe z Fortnite

1. Maseczki antywirusowe z Fortnite

Dzieciaki już od kilku lat milionami ściągają do gry Fortnite, która absolutnie zawładnęła rynkiem gier wideo. Maseczki z Chin opatrzone tym fasonem będą niesamowitym prezentem dla każdego, kto lubi po godzinach powalczyć w trybie Battle Royale. Szeroka gama wzorów z pewnością zadowoli każdego wybrednego użytkownika, a i może nawet zachęci go do uważniejszego zasłaniania ust i nosa.

Maseczki ochronne antywirusowe z Minecraft

2. Maseczki ochronne antywirusowe z Minecraft

Zostańmy na chwilę w temacie gier wideo. Tym razem przenosimy się do świata klocków, w którym gracze mogą wykazać się kreatywnością. Również tutaj znajdziemy wiele świetnych, kolorowych wzorów, co sprawi, że do naszych strojów w pandemicznym czasie dodamy ciekawy, charakterystyczny element. Kolejny raz świetny wybór dla dziecka, które może nie lubi nosić maseczki.

Maseczki antywirusowe dla prawdziwych złoczyńców

3. Maseczki antywirusowe dla prawdziwych złoczyńców

Jest coś pociągającego w charyzmatycznych złoczyńcach, których widujemy w świecie popkultury. Na szczególną uwagę zasłużył jednak Joker, który doczekał się wielu fanów i naśladowców. Dlatego też w dobie, gdy konieczne jest noszenie maseczek antywirusowych, postać Jokera pojawiła się na wielu twarzach, z reguły prezentując charakterystyczny uśmieszek.

Ochronne maseczki antywirusowe z AliExpress nie są wyjątkiem i również tam znajdziemy całe zestawy złoczyńców – Dartha Vadera, różnych wersji Jokera, Pennywise’a, czy Freddy’ego Krugera. Sprawdźcie sami!

Maseczki antywirusowe z motywem z Króla Lwa

4. Maseczki antywirusowe z motywem z Króla Lwa

Taki wzór wygra każdy ranking masek antywirusowych, który organizowany będzie wśród osób wychowanych na filmach Disneya. Dostępny w rozmiarze dziecięcym i dla dorosłych, z pewnością przyciągnie uwagę każdego mijanego przechodnia. Kolorowy wzór przedstawia bowiem pyszczek Simby – filmowego bohatera animacji “Król Lew” właśnie. 

Maseczki w miny z AliExpress

5. Zrób minę w maseczce z AleExpress

Wiele osób męczy się z tym, że nie mogą za pomocą ekspresji twarzy pokazywać swoich emocji, gdy muszą mieć założoną maseczkę. Na szczęście chińscy producenci wychodzą nam naprzeciw i oferują zestawy z gotowymi realistycznymi minami. Wybierać możemy spośród dziesiątek wzorów – od zabawnych, przez zalotne i roześmiane, aż po te niepokojące, czy do złudzenia przypominające popularnych polityków i gwiazdy. Jedyny kłopot w takiej maseczce antywirusowej będzie taki, że nie możemy zmienić miny bez konieczności zmiany maseczki. Może powinniśmy zaopatrzyć się w kilka rodzajów i dobierać je do humoru?

Maseczki antywirusowe w jedzenie

6. Zrób komuś smaka swoją maseczką

Świetne i smaczne maseczki antywirusowe, które ozdobione są najlepszymi smakołykami – hamburgerami, frytkami, chipsami, pizzą, piwem i stekiem. Wybierzcie sami, co chcecie zaprezentować na ulicach swoich miast. Jedno jest pewne – takie “jedzeniowe” maseczki antywirusowe nie pozostaną nikomu obojętne, są też świetnym gadżetem dla pracowników lokali gastronomicznych, które akurat serwują jeden z wymienionych wyżej produktów.

maseczki antywirusowe dla fanów malarstwa

7. Pokaż, że znasz się na sztuce – maseczki antywirusowe dla fanów malarstwa

Piet Mondrian to jeden z najpopularniejszych malarzy abstrakcjonistycznych. Jego obrazy są zaskakujące i intrygująco proste. Swoją miłość do jego sztuki pokazać możecie, zakładając jego dzieła na twarz w formie maseczki antywirusowej z Chin. Świetnie będą prezentować się na zdjęciach. Są też wielokrotnego użytku, więc do woli będziecie mogli komponować artystyczne stylizacje podczas pandemii.

Psia mordka na maseczce antywirusowej

8. Psia mordka na maseczce antywirusowej

Widok maseczki z mordką psa z pewnością poprawi humor wszystkim, którzy zobaczą Cię w maseczce z takim wzorem. To niesamowita opcja dla osób kochających zwierzęta i takich, które chcą, by ich maseczka ochronna antywirusowa wyróżniała się w tłumie. Sprawdźcie też, jak zdziwieni będą wasi pupile, gdy założycie takie maseczki w ich obecności.

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Gadżety z AliExpress do 20 zł, które musisz mieć!

Ciekawe otwieracze do piwa z AliExpress